Win: 2 x een PUMA sportoutfit t.w.v. €194,96

donderdag 25 februari 2021 Kristel

Nu de zon wat vaker schijnt en de lente in aantocht is, zou het zomaar kunnen dat je drang om te sporten ook wakker wordt uit een diepe winterslaap. Tijd om in actie te komen! Maar wél in een nieuwe sportoutfit natuurlijk.

En als jij in een flitsend nieuwe outfit weer aan het sporten slaat, dan kan jouw sportbuddy natuurlijk niet achterblijven. Goed nieuws: wij mogen jullie allebei van top tot teen in het nieuw steken van Perry Sport. Tenminste, als jullie onze gelukkige winnaressen zijn. Wij mogen van Perry namelijk twee complete PUMA LVL UP XT outfits t.w.v €194,96 weggeven. Hoera!

Zo doe je mee

Wil jij kans maken op een PUMA sportoutfit t.w.v. €194,96 voor jou én je sportbuddy? Dan is dit wat je moet doen:

#1 Tag jouw sportbuddy in de comments van onderstaande foto
#2 Zorg dat jullie allebei @fashionchick en @perrysport.nl volgen op Instagram
#3 Sla onderstaande post op door op het vlaggetje te klikken
#4 Extra winkansen? Deel de post dan in je stories

We maken de winnaressen op 5 maart via Instagram bekend.

Deze content is tijdelijk niet beschikbaar

Dit kun je winnen

Level-Up XT sportschoenen 
Deze sneakers zijn speciaal ontworpen voor een intensieve training. Dankzij de ultra gedempte zool en een TPU hielstuk heb je maximaal comfort. De buitenzool is voorzien van extra veel grip en tractiepods. Oftewel: dit zijn de perfecte sportschoenen voor al jouw buitenactiviteiten.

Hyrox logo high waist 7/8 sporttight
Een hele mond vol maar eigenlijk is het heel simpel: dit is de sportlegging die je aan doet en nooit meer uit wil doen. Hij is niet alleen praktisch en comfortabel maar ook een feestje voor het oog. 

Hyrox graphic sportbeha
Deze sportbeha biedt je voldoende steun tijdens al je sportuitspattingen en mag tegelijkertijd gezien worden. Je kunt 'm dus ook als sporttop dragen als de temperaturen écht door het dak gaan.

Heather CAT sportshirt
Dankzij de dryCELL-technologie gebruikt in dit sportshirt blijf je droog tijdens de meest intensieve workouts.

Tas
Als het straks weer mag neem je al dat moois natuurlijk mee naar de sportschool in een knappe tas. Deze bijvoorbeeld. En even geen zin om te sporten? Dan doet -ie het ook heel leuk als weekendtas tijdens je volgende city trip.

Lees ook