Rust
Breekt het zweet je uit bij de lange wachtrijen op het vliegveld, vluchten die niet doorgaan of bagage die kwijtraakt? Dan is in Nederland blijven misschien wel de beste optie. Gelukkig is er in Nederland ook heel veel mogelijk. Bij luxeresort en wellness Thermae 2000 heb je het gevoel alsof je in het buitenland verblijft. Je stapt de auto in en voor je het weet, arriveer je op een prachtige bestemming in volledige rust en kun je direct van start gaan met vakantie vieren en maximaal ontspannen zonder stress van thuis.
Ontspanning
Ga je voor een dagje ontspanning of maak je er een heuse meerdaagse minibreak van? Bij Thermae 2000 zijn er speciale zomerarrangementen die ongeacht de duur, aanvoelen als vakantie. Ben je al weggeweest deze zomer? Plak er dan een dag ontspanning aan vast met het zomerdagentree. Moet de vakantie nog beginnen of wil je gewoon meer? Kies dan vooral voor de 4-daagse zomerspecial. Geloof ons, die vier dagen zullen aanvoelen als twee weken aan de Middellandse Zee. Ook het luxe restaurant en hotel dragen bij aan die beleving die je niet wilt missen!
Een vakantie vol verrassingen
Wat kun je verwachten? Veel verschillende sauna’s, diverse binnen- en buitenbaden, talloze wellnessbehandelingen, ontspannen aromatherapie, wijntherapie (!) en eigenlijk al het andere waaraan je kunt denken bij een ultieme spadag- of week. Thermae2000 zit vol verrassingen. En voor wie denkt dat een sauna niet lekker is met dit warme weer, dat is het zéker wel. Een warme sauna is juist goed voor het lichaam wanneer de temperaturen wat hoger zijn. Bovendien laat je je lichaam ook wennen aan de warmte. De volgende keer wanneer we weer de 40 graden aantikken, weet je het hoofd koel te houden.
In samenwerking met Thermae 2000.