Dit gebeurt iedereen tijdens het dragen van een panty

zondag 22 september 2019 Irina

Panty’s kunnen af een toe een enorme ergenis zijn. Je gaat ’s ochtends met volle moed weg van huis met de gedachte dat je panty een top uitvinding is. Maar het loopt allemaal net even anders.

Panty’s zijn een goede oplossing voor de rokjes- en jurkjesdagen wanneer het koud is. Want ook al willen sommigen er niet aan geloven: het warme weer begint toch echt af te nemen. Dan heb je liever een panty dan blote benen. Panty's zijn heel handig, maar vaak ook ontzettend ónhandig. Dit zijn acht dingen die ons allemaal weleens zijn overkomen tijdens het dragen van een panty. Zit jouw struggle er ook tussen?

Deze content is tijdelijk niet beschikbaar

8 dingen die gebeuren als je een panty draagt

#1 Doorschijnende panty. Je jurkje kruipt omhoog en hupsakee, daar sta je dan in je ondergoed. Ai, die panty schijnt toch wel een beetje door.

#2 Ladder in je panty. De hele dag ben je super voorzichtig en doe je ontzettend je best om nergens tegenaan te stoten, lopen of blijven haken. En dan gebeurt het toch: een enorme ladder vormt zich in je panty. Handig.

#3 Die panty is toch best wel koud. Easy peasy dacht je. Op de fiets zitten met een panty, niets aan de hand. Helaas heb je dan toch enorme spijt als je eenmaal op je zadel zit, want man-o-man wat zijn je benen koud!

#4 Afzakkende panty’s are no fun. Niets is zo vervelend als een panty die constant aan het afzakken is. Dat wordt een dag frustrerend hijsen. De enige oplossing is om gewoon niet meer van je stoel af te komen.

#5 Een panty vinden die past. De maten van panty’s kunnen lastig zijn. Hoe vaak heb je wel niet gehad dat ‘ie of mega strak zit en je er meteen uitscheurt of dat ‘ie gewoon veel te los zit. Een lesje panty shoppen zou handig zijn!

#6 Panty omgedraaid aangetrokken. Tja, wat is nou de voorkant en wat is nou de achterkant? Heel vaak heb je niet eens door dat je je panty achterstevoren aan hebt.

#7 Dansen is geen optie met een panty aan. Dansen, dat is gewoon een drama. Je staat constant ongemakkelijk je panty omhoog te hijsen. Niet echt praktisch. 

#8 Nagels zijn je grootste vijand. Nagels en panty’s gaan niet zo goed samen. Net iets te lange en scherpe nagels en je hebt er zo een mega ladder in zitten.

Lees ook