Keypiece najaar 2014: De bombastische bomber
Een bomberjack is te gek. En dat vinden we al een poosje. Dik gewatteerd voor buiten of een dunne stof voor binnen. Met een dierenprint zoals in onze tv commercial of zo zwart als de nacht. De bomber zien we herfst winter 2014/2015 véél. Van bombastisch tot cyberspace en van country tot hightech. Kijk maar naar de collecties van Tommy Hilfiger en Vanessa Bruno. Sterke contrasten gaan aan kop dit seizoen.
flashy verschijning
We gaan terug in de tijd. Het jaren negentig gevoel komt naar boven zodra we denken aan de bomberjas. Gabberscultuur en dat soort gekkigheid. Officieel komt de bomberjas uit de jaren '50 en '60, gedragen door de Amerikaanse piloten. Vandaag de dag is deze keypiece niet te missen in jouw kledingkast. Mix sportief met chique. Een pailletenrokje of iets anders glimmend past prima bij je stoere jacket, Dat is hoe je het draagt a la 2014. Helemaal de bom, dat bomberjack.
Bombastisch shoppen
Van chic tot shabby; de bomberjas staat iedereen en is in duizend-en-een combinaties te dragen. Shop bomberjackets in onze Fashion Finder!
Delen