Wij vrouwen vinden nieuwe schoenen nu eenmaal een feestje. Zoals Marilyn Monroe eens al riep: ' Give a girl the right shoes, and she can conquer the world '. Dit kunnen modevrouwen alleen maar beamen. Maar laat je bankrekening…
Lees meerSarenza
De grootste schoenenplank van Parijs!Sarenza vind je in het hartje van de modestad Parijs! In Frankrijk zijn ze al de nr. 1 online schoenenwinkel. Gelukkig denken ze ook aan ons kleine kikkerlandje en kunnen wij hier nu ook alles online bestellen! Dus ben jij op zoek naar de laatste trends die je in de modebladen ziet staan? Dan ben je hier aan het juiste adres! Het aanbod van Sarenza bestaat niet alleen uit bekende merken, maar ook uit jonge getalenteerde designers, zoals Lise Lindvig, die Sarenza met hun creatieve modellen hebben overtuigd. Maar dat is niet alles! Om ervoor te zorgen dat je jouw schoenen graag bij hun bestelt, bieden zij jou een unieke service aan: je kunt je schoenen niet alleen op je gemak thuis passen, maar je kunt de schoenen ook kosteloos terugsturen (binnen 100 dagen) indien ze niet bevallen. Top service; J'adore Paris!
- Retourmogelijkheden: Binnen 100 dagen
-
Gemiddelde levertijd: 4 tot 6 dagen
Verzendkosten: Gratis verzending
- Afleverpunt mogelijk: Ja
- Gespreid betalen mogelijk: nee
Beoordeling Sarenza
-
De kledingkast van Rebecca is leeg, of je mag deze niet bekijken. -
-
-
De kledingkast van Grace is leeg, of je mag deze niet bekijken. -






















.
super leuk :)
ik heb er laatst een nieuw paar schonene gekocht en i love them thanks xoxo
Moooi
Zo hip!
super!!
super winkel met erg leuke spullen
Nice stuf!
leuke shop met veel variatie en leuke prijzen!
Leuke online winkel met veel leuke dingen!
Super
Mooie merken!
top!!
Super mooie schoenen ! Ze weten wat mooi is !
Erg hip merk!
!
Gave stijl en goede kwaliteit
Zulke gave producten!
zoveel keuze en ook betaal baar, goed hoor :0
mooi..
top
geweldig!
Stuk voor stuk droomexemplaren:-).
ik hou zo erg van deze site ik kan zo kijken naar welke schoenen ik wil hebben
Zulke gave schoenen gezien bij Sarenza, alleen €0,- shopbudget deze en komende maand... It's killing me :-(
LOVE.
Superrrrr ♥!:)
Oeps sorry daar moesten natuurlijk nog even 5 sterren bij
Wow echt supergave schoenen! Ik wil graag op hakken leren lopen deze zomer en als ik dat op een mooi paar stevige hakken kan zou dat natuurlijk super zijn!
Super gaaf!! Got to LOVE IT!!
Ben zo verliefd op een aantal pumps (L)!! Ik weet wel raad met shoptegoed.. zeker weten !!
Dit is echt mijn stijl kleding en accessoires, en ben gewoon een shopping queen wil zoveel mogelijk in me kast hebben, als het maar mooi is, en het lekker zit.
Sarenza is gewoon een leuke webshop... hij stond al bij mijn favorieten!!
Ja ze hebben echt veel leuke dingen!!
Een vrouw heeft nooit genoeg schoenen!!!
FOOT CANDY!!!
Jaaaaah ben net op zoek naar nieuwe schoenen, dus deze bon zou me wel heeeeeel goed van pas komen
zo te zien kom ik zo aan mijn benodigde 'shot' schoenen dan wel te verstaan ;)) Zo ben ik graag verslaafd hoor.
Wat een geweldige site, keus genoeg!!
Ooo ik weet meteen welke ik zou kopen: JANET & JANET Diamente, daar ben ik zo verliefd op!!!!!
Als schoennen-verslaafde is dit wel even toppie :-)
Sapperdeflap!
Wauw, wat een leuke kerstcadeau!!! <3
A girl never has shoes enough^^ En met deze webshop kom je zeker niks tekort, wat een leuke dingen hebben ze er (:
Ik ben dringend toe aan nieuwe laarzen. Het paar dat ik nu heb, kan écht geen sneeuwstorm meer doorstaan.
Ik moet echt dringend voor kest nieuwe schoenen bij mijn jurkje vinden! Dit is dus echt de perfecte kans!
Ik heb echt dringend nieuwe zwarte laarzen (in shabbies stijl) nodig. Een stylisch verantwoorde basic die overal bij past. Lijkt me een goede investering toch?
Daar zou ik leuke laarzen voor onder een jurkje of leuke, maar comfortabele schoenen voor uitzoeken.
Leuk! Heb al een paar bijzondere pumps voor dat bedrag gevonden en die passen perfect bij mijn kerstjurk: http://www.sarenza.nl/spot-on-scarpal-s773359-p0000041028
loveableeeeeeeee! leuk om te winnen!
zitten een aantal leuke schoenen tussen :)
Daar zou ik graag een paar opvallende, feestelijke pumps - lees: glim&glitters! - van aanschaffen!
Als kapster moet je veel lopen , maar dan wil ik wel nieuwe schoenen kopen
Mooie laarzen of sneakers! wauw wat een gave actie :-)
Ik moet nodig nieuwe schoenen en wandelschoenen hebben, dit zou een geweldig opstekker zijn voor 2012.
Jee ................100 dagen???????? Dat is pas écht service!!!!!!
Ik zou het uitgeven aan een paar feestelijke pumps.
Superrrrrr vett
hallelujaa! need new shoes!!!
Ik heb echt dringend nieuwe schoenen nodig... en een tas die daarbij past natuurlijk ;)
Love shoes
Oui Oui J'adore Paris!! Et J'adore Sarenza!!!! Wauw wat een mooie en leuke schoenen zeg!! :-D
Ik wil graag nog leuke korte laarsjes. Duimen maar!
I love shoes! Nu hopen dat ik win. Dan kan ik mijn mooie schoenen showen tijdens de kerstdagen :)
Schoenen kun je nooit genoeg hebben, wat een gave collectie,en nu maar duimen dat ik win.
Franse schoenen olala
moet nog steeds wennen aan mijn fashionchick account, ik klikte op love&win en nu deze reactie plaatsen is genoeg om mee te dingen naar deze super gave prijs?! :)
Alweer zo'n mooie actie. Elke dag weer!
ooooh en ze hebben ook nog gave tassen..........
Timberland kinderschoenen.
Ik heb echt heel mooie laarzen op de site zien staan.... duimen maar!!!!!!!!!
Oeeeeeh dit is leuk om te winnen! Alleen het kiezen gaat moeilijk worden! ^_^
super leuke actie! iloveeshoeeeeees <3
dat is een leuke actie!