Black Sheep, dat is toch het zwarte schaap?
Oftewel: een andere naam voor verschoppling, rebel, buitenbeentje? Klopt helemaal!
En BlackSheepRoad is er juist trots op, zo eigenaardig te zijn! Want doordat ze 'anders dan anders' denken, levert dat wel een webshop op waar je U tegen zegt!
Wat een ge-wel-dig design, wat een prachtige merken en wat een coole kleding koop je hier. Deze mix van streetwear & high fashion kom je niet op iedere hoek van de straat tegen. Bedankt, BlackSheepRoad, voor het buiten de hokjes denken!
Je vindt hier mooie kleding van onbekende merken als Alternative Apparel, Black Milk, Happy Socks en Moods of Norway. Weinig kans dat je buurvrouw daar ook mee loopt!
Wat een heerlijke webshop voor je toekomstige t-shirts, tops, jurkjes, schoenen en accessoires.
BlackSheepRoad
Streetwear & High Fashion!-
-
-
De kledingkast van Nolleke is leeg, of je mag deze niet bekijken. -
-
Reageer via Facebook





oh.. wat een topshop is dit zeg.... Ik wou dat het binnen mijn budget lag om hier iets te kopen! Misschien als het ooit dikke sale is? Kijk er nu al naar uit haha.