We hebben weer een webshop gevonden die wel wat extra aandacht verdient. We zetten de spotlight op Dresses Only . De naam zegt het al: hier vind je jurkjes, jurkjes en nog meer heerlijke jurkjes. Om de look compleet te maken…
Lees meerDresses Only
Voor elke gelegenheid een jurk!De webshop van Dresses Only heeft voor elke gelegenheid een jurk. De echte fashionchick vindt er de laatste trendy jurkjes. De zakenvrouw slaagt er voor de discrete, stijlvolle jurk. Je bent slechts een paar klikken verwijderd van een partydress. Voor de vakantie zijn vrolijke zomerjurkjes te vinden en een jurk met lange mouwen of turtleneck is er voor het najaar. De online jurkenspecialist heeft ook gedacht aan chique outfits voor speciale gelegenheden of feestdagen. Dat geldt eveneens voor grote maten. Jurkenliefhebbers hebben volop keuze. Er zijn jurken en artikelen te vinden van bekende merken als Miss Sixty, Supertrash, Modstrom en Vanilia.
Als je de perfecte jurk hebt gevonden kun je hier lekker verder shoppen voor leuke tassen en sieraden. Zo heb je binnen no-time een hele outfit in je winkelmandje liggen. Ben je op zoek naar een leuke top of blouse? Deze kun je hier ook online bestellen. Tip: Verzendkosten zijn gratis vanaf €50,-. Shop ze!
- Gratis retourzenden
- Retourmogelijkheden: Binnen 7 dagen
-
Voor 21:00 besteld, morgen geleverd
Verzendkosten:
- Pakketpost: € 3,95
- Gratis verzenden vanaf: € 50,00
- Afleverpunt mogelijk: Ja
- Gespreid betalen mogelijk: nee
Shop alle artikelen van Silvian Heach met 20% korting.
Kortingscode Deze actie is geldig t/m 19 - 05 - 2013Beoordeling Dresses Only


0€ 79,95Bestel bij Dresses Only




0€ 17,95Bestel bij Dresses Only


-
-
-
-
De kledingkast van Ilse is leeg, of je mag deze niet bekijken. -
De kledingkast van Amber is leeg, of je mag deze niet bekijken.










Prachtige jurken, mooie overzichtelijke webshop.. Voor een feestje, naar het strand of naar je werk.. Genoeg keuzes aan jurken!
De plek voor jurkjes
leuke collectie voor alle gelegenheden
super leuke jurkjes!
Super!!
hele vrolijke jurkjes !
/
Heb je een feestje, zoek je een strand jurkje of een elegant maar sexy jurkje voor je eerste date? Dresses Only heeft ze allemaal! ;)
wat een super gave site waarom heb ik die nog niet eerder ondekt nu lekker shoppen shoppen shoppen!
Als jurkenfan kan ik hier altijd terecht voor een leuk jurkje!
Onmogelijk om niet een sublieme jurk te vinden. Wat een keuze, wat een beauties, wat een collectie. Love it!
:)
Super leuke webshop. !
Super service. Bij bestellingen wordt er direct geleverd en zelfs bij een klacht of retour krijg je direct een reactie of geld terug. Wat een super service!
Super!!
Op zoek naar dat perfecte jurkje voor bijvoorbeeld die ene date of dat feestje. Dan is dresses only absoluut de webshop om te gaan shoppen :D
Wat een mooie website met prachtige jurken
super jurkjes!
Jurkjes!!
Dressesonly is echt mijn favo shop. ik kijk er elke dag even op of ze wat nieuws hebben. Als je vragen hebt wordt je snel en kei aardig geholpen. ik vind het echt een leuke shop!
super blij met mijn jurkje van dresses only