Fashionchick Black fetish - Pumps


343

Gevonden door: Elise

Iedere vrouw is opzoek naar de perfecte pump. Een fashionable, maar comfortabele pump. Origineel, maar draagbaar. Dat was ook precies wat Ellen van Fashionchick samen met Hypebazaar wilde ontwikkelen. Als fashionaddict kun je nooit genoeg schoenen in... Lees meer je kast hebben, maar deze pump mag niet ontbreken! De Fashionchick pump is een mooi basic model met een hoge, maar comfortabele hak en een plateauzool. Deze pumps zijn met alles te combineren. Het maakt een casual outfit nèt even wat meer fashionable en je partyoutfit nèt even wat meer glamourous. De pump is in drie trendy kleuren verkrijgbaar in: beautiful blue, nude attitude & fetisch black. Shop deze limited edition Fashionchick pumps nu online! Exclusief verkrijgbaar bij Hypebazaar. - ... Minder

€ 59,00
  • Gratis retourzenden
  • Retourmogelijkheden: Binnen 14 dagen
  • Voor 16:00 besteld, morgen geleverd

  • Verzendkosten:

    - Pakketpost: € 5,95 - Gratis verzenden vanaf: € 49,95
  • Afterpay
  • Creditcard
  • IDEAL
  • Rembours

Product niet beschikbaar

  • Afleverpunt mogelijk: Ja
  • Gespreid betalen mogelijk: nee
Thuiswinkel.org
  • Webshop
  • Merk
Beschikbare maten
  • 36,
  • 38,
  • 39,
  • 41
Reageer
    Login om te reageren
  • Sanne

    Zo verliefd op deze pump!! maar fuck fuck fuck hij is uitverkocht in mijn maat... :-(

  • CHANEL

    Deze moet ik hebben!!

  • tatum

    1 Woord : GEWELDIG.

  • Anna

    Ik heb 76 paar schoenen, maar geen als deze!

  • Liselore

    ♥♥♥♥

  • Annet

    Deze pump zou in mijn kledingkast moeten staan omdat ik op zoek ben naar de perfecte pump en zwart de kleur is waar ik het liefste in loop. Met deze pump kom ik de kerstdagen door! (En Oud&Nieuw, feestjes, verjaardagen, etentjes...) Ik wil hem dan combineren met een zwarte panty, een bodyconrokje van H&M met gouden pailletten en een zwarte shirtje erboven. Ik zie het al voor me!

  • Lisa

    Wat een geweldig mooie pump! Dit is echt de perfecte aanvulling inderdaad bij mijn schoenen collectie! Ik zoek al zolang de perfecte pump, nou dit is hem! (vooral de zwarte) Helaas heb ik van mijn moeder een verbod gekregen meer schoenen te kopen so fashionchick… pleeaasseee help me!!

  • Noortje

    NICE!!! Gefeliciteerd Fashionchick met je eigen pump!!!!

  • Shenandoah

    Deze betoverende pumps zijn een droom voor in ieders schoenenkast. Ze zijn elegant maar stralen ook girlpower uit, kracht! Het liefst zou ik ze dragen onder een slim fit jeans met een hoge taille, met daarop een wijde blouse. Voor een party of een gala zijn ze helemaal het einde bij een jurkje. Zwart vind ik de mooiste kleur, dat kun je eindeloos combineren. Ik zie deze pumps helemaal zitten!