Trend zomer 2011: Minimalisme
| Geschreven door: Daphne | 1734 Keer bekeken | 2 Reactie(s) | Categorie: TrendsDe modewereld in de ban van het minimalisme.
'Less is more' is de tip die al een aantal modeseizoenen meegaat en stylisten kunnen het ons niet vaak genoeg zeggen. Ook designers hebben zich dit seizoen weer laten inspireren door het minimalisme. Dit zagen wij in de lente/zomer 2011 catwalkshows van onder andere Chloé, Celine, Stella McCartney en Calvin Klein.
Waar het om gaat in deze trend is simpliciteit. Kledingstukken in één kleur, zwart of wit en geen poespas. Hoogwaardige materialen en fijne details: ritsjes en knoopjes zijn netjes weggewerkt en nauwelijks zichtbaar. Als jij denkt alleen met véél laagjes en details een totaalplaatje te creëeren, zit je er naast. Juist dat minimale kan voor een maximaal effect zorgen. Probeer het maar eens uit!

MODE TREND VOORJAAR 2011: MINIMALISME
En.. is het minimalisme wat voor jou? Of ga je voor maximalisme met veel prints en patronen?
xoxo Daphne
Lees ook
- Kleurencombinatie trend: Lila & mintgroen
- Modekleur lente/zomer 2012: Kraakhelder Wit
- Fashion trend 2012: Neon
- Modekleuren lente/zomer 2012
- Zomerjassen trends 2012
Reageer
Reageer via Facebook










Veel moois!:) Het wordt een hele mooie en zonnige zomer!:)
Ik heb juist net een hartstikke kleurig jurkje besteld van Fornarina bij Zaldando. Ze hebben met de Fornarina sale volgens mij ook een beetje basic dingen voor 50% in de aanbieding, ga ik daar maar ook even rondsnuffelen. http://www.actiecode.nl/acties/actie/zalando-kortingscode-fornarina