Trend: De lange ketting
| Geschreven door: Melanie | 4208 Keer bekeken | 6 Reactie(s) | Categorie: TrendsEen absolute musthave voor elke fashionista is de lange ketting. Op de catwalk werd al menig model gespot met een lang accessoire om de nek, en ook op straat is de trend veel te zien.
De ketting moet gemiddeld zo'n 80 centimeter lang zijn en een bedeltje of twee er aan hebben hangen. Denk aan een mooie munt, een sleutel, slotje of hartje. Verschillende merken hebben een dergelijke ketting in de nieuwe collectie opgenomen. Neem hieronder snel een kijkje!

Combineer de lange ketting - nu nog - met je warme winterse coltrui en straks met een luchtig tuniekje of zomers jurkje. Eigenlijk maakt een lange ketting elke outfit af!
FASHIONCHICK FAVOURITES
![]() Ketting, Club Manhattan EUR 19.95 (WeLikeFashion.com) |
||
![]() Ketting, Starfish jewels EUR 45.00 (Ciraad) |
||
![]() Skull ketting, Lukou EUR 39.95 (TheStyleDepartment) |
Welke hippe hanger kies jij? Meer kettingen vind je in de Fashion-Finder
Love, Melanie
Lees ook
- Kleurencombinatie trend: Lila & mintgroen
- Modekleur lente/zomer 2012: Kraakhelder Wit
- Fashion trend 2012: Neon
- Modekleuren lente/zomer 2012
- Zomerjassen trends 2012
Reageer
Reageer via Facebook










suppernicee!
Leuk!
helemaal leuk!! het was wel even wennen die lange kettingen, wordt altijd zo geassocieerd met zwangerschapskettingen. kettingen met sleutels en muntjes doen het nu heel goed!!worden veel verkocht bij in de winkel. dus meiden get that necklace!! ook leuk om samen te combineren.
Alle 3 van starfish zijn erg leuk, hebben!
I like it! Vaak net die finishing touch van je outfit!
Ik vind ze heel erg hip!