Streetstyle Report: Indian Summer Festival
| Geschreven door: Amanda | 3271 Keer bekeken | 10 Reactie(s) | Categorie: StreetstyleEen juiste combinatie van festival ingrediënten -zonnetje, heerlijke muziek, cocktails en Fashionchick- werd zaterdag in de mix gegooid tijdens Indian Summer festival. Broek op Langedijk werd overgoten door bekende artiesten en DJ's. Muziek voor iedereen. Van pop/rock tot dance en van techno tot electro. Een podium met 80s & 90s muziek is altijd gezellig en een Mojito lust een echte Fashionchick wel. Of twee.

Wereldse mode op indian summer
Onze zoektocht naar talent voor stijl begonnen we meteen toen we op het terrein waren beland. Een modderige ambiance met regenlaarzen, vormloze vesten en verkeerd gecombineerde looks. Oeps, dat was niet waar we naar zochten. Gelukkig waren er ook nog fashionista's aanwezig die wij met ons mode-oogje ertussen uit hebben gepikt. Wereldse mode op het Indian Summer festival, dat merkte we al wel. Veel items die de gespotte dames dragen komen uit verschillende landen. Wij noemen het origineel, festival-proof, inspiratievol en wat ons betreft Fashionchick-proof!
FESTIVAL LOOKS
![]() |
Naam: Emmelie Beroep: Zangeres en actrice Shopverslaving: Schoenen |
![]() |
Naam: Fabienne Beroep: Presentatrice Shopverslaving: Sjaals en tassen |
![]() |
Naam: Desiree Beroep: Verkoopster Shopverslaving: Jurken en shorts |
![]() |
Naam: Sabine Beroep: werkt bij Radio 538 Shopverslaving: Accessoires |
![]() |
Naam: Michelle Leeftijd: 21 Beroep: Verkoopster Shopverslaving: Kleding Webshoptip: H&M |
Welke outfit spreekt jou het meeste aan?
Shop online in de Fashion Finder
- ketting hyki
- laarzen kiboots
- jeans MET
- shorts minkpink
- laarzen hunter
- sjaals modemusthaves
- Witte shorts
- Streetstyle: De spijker op de kop
- Streetstyle: Amsterdam Open Air
- Streetstyle: TIKTAK festival
- Streetstyle: Pacha festival
- Streetstyle: WE get together
Reageer

























De kleding van Fabienne vind ik erg leuk! De sjaal maakt het ook helemaal af! :D
Leuk hoor! Fleurig necklace!
Ik vind Sabine's stijl het leukst. Vooral omdat de schoenen en het shirtje leuk combineren en het meest opvallen om dat de rest neutraal is.
Desiree's stijl is leuk!
nicee
Desirees stijl vind ik het leukst! Leuk shortje. Ik heb net als Fabienne zo'n Amerikaansevlagsjaal, maar ik heb géén idee hoe ik 'm moet combineren! Tips? ;)
Fabienne ziet er echt super gaaf uit! Haar stijl vind ik super gaaf!
Die van Desiree is mooi.
De stijl van Sabine en Desiree! Looove shorts :)
'en modderige ambiance met regenlaarzen, vormloze vesten en verkeerd gecombineerde looks. Oeps, dat was niet waar we naar zochten.' Autsj... En ik had nog zo mijn best gedaan! Haha! Een hele gezellige indiaanse zomer was het :)