Musthaves: Vesten
| Geschreven door: Marlies | 3910 Keer bekeken | 19 Reactie(s) | Categorie: MusthavesOnze partners in crime de komende weken; vesten. Zon, regen, storm. Het weer is de komende tijd onzekerder dan een fashionista op haar eerste paar sky high stilettohakken. Het vest is dan een musthave. Bij een onverwacht koufront trek je hem gauw aan, bij een heerlijke nazomerzonnetje verdwijnt hij net zo makkelijk in je tas.
De vesten van het najaar 2012/2013 zijn lekker oversized. Wij zien onszelf al helemaal wegkruipen in één van deze wolletjes met een grote kop chocolademelk. Combineer deze vesten met een skinny jeans om niet helemaal te verdwijnen in je outfit. In de nazomer mix je een grof en groot vest met een jurkje en pumps. Een outfit to die for. Natuurlijk blijven de dunne vestjes een uitkomst als je nét wat warmer gekleed wilt gaan. Je draagt ze perfect onder een jasje.
Een vest mag in geen kast missen. Wij helpen jullie op de online vesten zoektocht met een selectie van onze favoriete vesten. Dit zijn dé musthaves!
Musthaves van de week: Vesten online
Welke van deze warmhouders is je favoriet? Je kast klaarmaken voor het najaar doe je natuurlijk in de Fashion Finder. Daar vind je nog veel meer vesten.
Shop online in de Fashion Finder
Lees ook
- Musthaves: Wereldreis
- Musthaves: Kroonjuwelen
- Musthaves: Moederdag
- Musthaves: Orange Essentials
- Musthaves: Holographic
Reageer

Ja! De studded cardigan graag! :)
zeker wel heerlijk
Fijn voor de winter
Studded Cardian hangt in mijn kast. Hij is nog mooier dan hier op het plaatje. Zwart met gouden draadjes en gouden studs. Hier lijkt hij donkergroen. Ben er heel blij mee! Lekker zacht ook!
een lekker groot vest, heerlijk!
Zitten een paar hele leuke vesten tussen
Ik kan echt niet zonder vesten :)
Love the oversized vest new look:-)
Ik heb tig duizend vesten evenals dat ik tig duizend jasjes heb en dan toch gaat mijn voorkeur uit naar de jasjes, al zien deze er wel erg erg leuk uit.....
oehoeh, studded cardigan!!:-)
http://www.fashionchick.nl/p/vila-alvesta-knit-cardigan-14009751-vest-grijs/19107524/ Love this one!!!
Studded Cardian is mijn favoriet!! bestellen of toch niet... #Indubio
Oeww ik vind die Chanel look-a-like gaaf!
Ik mis het vest van even & odd, zwart wit en heel groot :)! Kan nu al niet wachten op de dwarrelende herfstblaadjes en storm, alleen zodat ik mn oversized vest aankan!
Oversized vest van New Look en Matthew Williamson zijn heel gaaf
Vesten altijd gaaf! Favoriet blazer vestje:)
Ik ben gek op vesten, je kan zo met zo veel dingen combineren! Ik heb vrij veel gebreide vestjes en sportieve vestjes, maar die studded cardian ziet er wel bijzonder uit.
Ik vind het vest van Matthew Williamson erg gaaf, lekker kleurrijk!
Ik vind alleen het oversized vest van de New Look leuk, de rest valt tegen, maar er zijn maar weinig leuke vesten. Ik pak zalf toch altijd liever een blazer!