Modetrends 2012 voorjaar: Earth Matters
| Geschreven door: Amanda | 2827 Keer bekeken | 7 Reactie(s) | Categorie: Style updateMensen voelen zich steeds meer verbonden met de natuur en zijn geïnteresseerd in verre, warme landen. Dat vertaalt zich naar een wereldse voorjaarstrend. Gehuld in naturel- en terracottakleuren, ivoorwit, tribal printjes, linnen, sand en primitieve dessins gaan we op ontdekkingsreis. Van Himalaya tot Sahara en van Zuid-Afrika tot de Caraïbische zee. De wereld rond in 80 kledingstukken gaat beginnen.

Modetrend lente/zomer 2012: FASHIONTRIP
Tijdens je wereldreis neem je van elk land een prachtig souvenier mee. In je koffer belandt de short. Of hij high waisted of low waisted is, daar maken we ons niet zo druk om. Wijde broeken van luchtige, doch luxe stoffen, ruime jurkjes met een jungle print en items in terracotta en andere aarde tinten zijn je ticket voor de zomer. Opvallende accessoire: de zonneklep, ook wel visor genoemd. Balenciaga is pionier.
VOORJAARSTREND: EARTH MATTERS
De aarde en alles wat we hierin vinden, fungeert als inspiratiebron voor designers als Haider Ackermann, Burberry en Dries van Noten. De kracht en schoonheid van de natuur wordt overgebracht in de kledingstukken. In stijl op reis of een travel woman in eigen land? Deze voorjaarstrend kan overal en altijd.
Geïnspireerd geraakt? Bewaar je favorieten in je kledingkast!
Bekijk ook de andere modetrendsvoor de lente/zomer 2012:
- Modetrend 2012 voorjaar: Prachtig in Pastel
- Modetrend 2012 voorjaar: Jazz it is
- Modetrend 2012 voorjaar: Wonderlijk wit
- Modetrend 2012 voorjaar: Primaire vlakken
- Modetrend 2012 voorjaar: De totale print
- Modetrend 2012 voorjaar: Playing games
- Modetrend 2012 voorjaar: Under the sea
- Modetrend 2012 voorjaar: Earth matters
Shop online in de Fashion Finder
Lees ook
- Kledingadvies per lichaamsvorm: Style has no size!
- Kledingadvies: Kleine en grote borsten
- Kledingadvies: Kleine en volle billen
- Kledingadvies: Lange en korte benen
- Kledingadvies: Smalle en brede heupen
Reageer
Reageer via Facebook















Visor





Heel inspirerend dat is het zeker!
Kom maar op met het mooie weer! Ik ben er klaar voor, love those earth colors!! :D
Helemaal geweldig!
Deze trend vind ik weer erg fijn. Je kunt deze kleuren zo fijn combineren! Top!
Dat jurkje is erg mooi!
Vind dit een erg fijne trend, je kunt er super veel kanten mee op, is maar net waar je zin in hebt :-)
Ooooh, die Zijden jurk Benedikte Utzon van LOTS TO WEAR. Dat is zo'n Mireille-jurkje!!!!