Kortingscode: Intimobella
| Geschreven door: Merel | 1015 Keer bekeken | 2 Reactie(s) | Categorie: KortingscodesVoor veel vrouwen is lingerie een beetje een ondergeschoven fashion-kindje. En dat is zo zonde! Want die ene mooie jurk staat net even iets mooier met goed corrigerend ondergoed. En niets is zo lelijk als een slecht passende beha onder een strakke top. Herken jij jezelf in dit verhaal? Dan is dit het moment voor verandering! We geven je namelijk een kortingscode waarbij je tot 31 oktober met 10% korting de hele collectie van lingerieshop Intimobella koopt. Ook gevorderde lingerieshoppers komen bij Intimobella aan hun trekken. Je vindt hier namelijk items van de beste kwaliteit van merken als Cette, Freya, Trinny&Sussannah, Lingadore, Triumph, Puma, Sloggi en ten Cate.
intimobella lingerie
Oktober is bij Fashionchick de maand van de verleiding en dus dit leek het ons een goed moment om een fijne kortingscode van een top-lingerieshop voor je te regelen. Intimobella is er zo een, hier vind je een mooi en gevarieerd aanbod in lingerie. En heel fijn, de artikelen worden gratis en binnen 48 uur naar je toegestuurd. Bij Intimobella shop je alles wat je op het gebied van ondermode kunt vinden. Shorts, slips, strings, body's maar ook panties, huis- en nachtmode. Wat ontbreekt nog aan jouw lingerie collectie? Haal nu je musthave item in huis met de kortingscode van deze maand.
fashionchick favourites van intimobella
Hipster stringINTIMOBELLA €17,95 |
Hemdje met kantINTIMOBELLA €39,95 |
Beugel behaINTIMOBELLA €47,95 |
*Deze prijs is zonder aftrek van de kortingscode. Hier gaat dus nog 10% korting vanaf!
KORTINGSCODE Intimobella 2012
De volgende kortingscode werkt in de webshop van Intimobella:
10% korting! Gebruik de code okt2012 (geldig t/m 31 Oktober 2012)
Mocht je nog een code ontdekken dan horen wij dit natuurlijk graag.
Voeg Intimobella toe aan je favoriete webshops op Fashionchick.
Lees ook
- Kortingscode: 30% korting bij Morado
- Deal van de week: Top van Part Two en Jeanscentre.nl
- Kortingscode: 25% korting bij Dress Republic
- Deal van de week: tas van Burkely en Brandmission.nl
- Kortingscode: 25% korting bij Yaminta
Reageer

handig! ;)
Het is zó gaaf om ook met je lingerie te spelen in je outfit. En dan bedoel ik niet de easy way ;-) Bij een jurk met diepuitgesneden rug kun je 2 dingen doen. Of je draagt een invisible/meermanieren bh, óf je accentueert je rug én de jurk door een bh met op de rug een prachtig bandjespatroon met mini swarowski in een kleur die de jurk nog meer extra geeft. Jammer dat er zo weinig van dat soort bh's te vinden zijn, want lingerie mag gezien worden! Af en toe dan