In de stijl van: Beyonce Knowles
| Geschreven door: Daphne | 1895 Keer bekeken | 10 Reactie(s) | Categorie: In de stijl vanNa een jaar weg te zijn geweest uit de spotlights, kon het niet anders dan dat Beyoncé een keiharde comeback zou maken. En dat deed ze met 'Run the World (girls)' en haar nieuwste album 4, dat meteen op nummer 1 van de albumlijsten over de hele wereld belandde. 
Je kunt wel zeggen dat het goed gaat met Beyoncé. Onlangs kreeg Queen Bee een Billboard Millennium Award, waarmee ze werd onderscheiden als 'belangrijkste artiest van de eeuw'. Met haar nieuwste album alweer op nummer 1 is Beyoncé namelijk de derde artiest ooit, wie het is gelukt om de eerste vier albums op nummer 1 te krijgen. In september wordt de zangeres pas 30 jaar, heeft ze al een indrukwekkende 15 jaar erop zitten in de muziekindustrie en is ze een van de meest gerespecteerde artiesten aller tijden.
THE POWER OF FASHION
Maar we zijn nu eenmaal bij Fashionchick.nl, en hier zijn we net iets meer geïnteresseerd in haar schitterende outfits en powerful voorkomen. Fashion is altijd belangrijk geweest in de carrière van Beyoncé. Fashion helpt haar de personages in haar video's en optredens zo goed mogelijk neer te zetten en het helpt haar te transformeren tot Sasha Fierce. In een interview met W Magazine vertelt Beyoncé over de 7 videolooks die bepalend waren in haar carrière, inclusief de outfit uit haar eerste solovideo 'Crazy in Love'. Voor als het je nog niet was opgevallen; deze vrouw is een kameleon.
Iedereen weet dat de fierce outfits van Beyoncé door moeder Knowles worden gemaakt, maar de laatste jaren wordt de zangeres ook steeds vaker in designer pieces - rechtstreeks van de catwalk - gespot. In de shoot voor haar album 4 draagt Bee zelfs schoenen van de Nederlandse ontwerper Jan Taminiau(hiep hoi!). Maar pas ècht verliefd werden we op de looks van Beyoncé in haar fotoshoot voor het magazine L'Officiel Paris (zie boven), waarin ze teruggrijpt naar haar Afro American roots. Een explosie van kleur (ook Bee omarmt de oranje trend), aardetinten, prints en grote opvallende accessoires.
IN DE STIJL VAN BEYONCE
![]() Oorbellen, Soho Hearts € 39,95 (ModeMusthaves) |
![]() Bustierjurkje (3 Suisses) |
Roze platform sandaletten POND 65,00 (Topshop.com) |
Jumpsuit, Vero Moda € 109,95 (Welikefashion.com) |
||
Wat vind jij van deze fotoshoot? En ben jij ook blij dat Beyoncé weer terug is?
Lees ook
- In de stijl van: Gisele Bündchen
- In de stijl van: Carice van Houten
- In de stijl van: Christina Hendricks
- In de stijl van: Vanessa Simmons
- In de stijl van: Olivia Palermo
Reageer
Reageer via Facebook









Mooi! Vind het super leuk dat ze nu zwanger is1
helemaal geweldig!
lovee the prints !
Wat een super vrouw, met een super stijl!<3
Nog een tijgerprintje om het helemaal af te maken!
Die sandaletten van Guess, love them!
Lots of color! I like!
Cute dress x
Ik ga voor de roze pumps en de ring!
Die kleuren en prints zijn echt fantastisch!