GEWONNEN: €1000 shoppingmoney van Nelly.com!
| Geschreven door: Denise | 6013 Keer bekeken | 278 Reactie(s) | Categorie: WinnenGefeliciteerd, Wieneke! Jij hebt het €1000,- shoptegoed van Nelly.com gewonnen. Ben jij niet de gelukkige winnares? Niet getreurd want nu kun je kans maken op 10x €100,- shoptegoed op de Fashionchick Facebookpagina.
Fashionchick loves Nelly.com! Geen wonder, want deze fantastische webshop heeft een collectie fashion, sieraden en schoenen om van te smullen! De mooiste merken vliegen je om de oren en laten je modehartje sneller kloppen. Goede voorbeelden zijn By Marlene Birger, Jeffrey Campbell, Object, Vila, Cheap Monday en natuurlijk het label van Nelly zelf.
Ben jij net als wij ook helemaal gek op Nelly.com of is dit de eerste keer dat je van deze shop hoort? Let dan goed op, want we hebben een te gekke winactie die je niet mag missen! Je maakt namelijk kans op €1000.- shoppingmoney die je kunt besteden in de webshop van Nelly.com. Dan is natuurlijk de grote vraag: wat moet je hier voor doen?

Om deze prijs van Nelly.com te kunnen winnen moet je een Fashionchick profiel aanmaken en Nelly.com als favoriete webshop toevoegen. Klik hier om mee te doen.
Let op: Je deelname is pas geldig als je op jouw profiel 50% Fashionchick bent. Zorg dus dat je je kledingkast vol hangt en andere Fashionchicks gaat volgen.
Daarbij krijgt iedereen die Nelly.com als favoriete webshop toevoegt, een kortingscode in zijn mailbox t.w.v. €10.- korting, bij een aankoop van minimaal €30.-! Weet jij al waar je je shoppingmoney aan gaat spenden? Hieronder een aantal suggesties van Fashionchick!
Fashionchick loves nelly.com
Nog geen profiel? Meld je hier aan. Allang Fashionchick, maar wil je Nelly.com nog als favoriete webshop toegevoegen aan jouw Fashionchick profiel? Dat kun je dat hier meteen doen en daarmee maak je ook kans op €1000.- shoppingmoney van Nelly.com.
Let op: deze winactie is geldig t/m 15 oktober 2011.
Lees ook
- Reageer & Win: 4x2 kaarten voor Indian Summer Festival
- Reageer & Win: Boho boots!
- Gewonnen: Show Your Style Contest: Musthaves van Wehkamp
- Gewonnen: 2x2 weekenders Amsterdam Open Air
- Gewonnen: Rituals pakket voor jou en je moeder
Reageer
Reageer via Facebook











NELLLLLYY I LOVE YOU
Wow, Wieneke, wat een prijs meid! Ik ben zooo jaloers op je! ;) Geniet er maar van en leef je maar eens goed uit! Have fun meid en proficiat! :)
ik ben echt jaloers!
gefeliciteerd wieneke ! je zal er wel heeeeeeeeeeeeeeeeeeeel blij mee zijn, veel shop plezier !
nog een vraagje waneer worden die prijzen van 100 euro dan weggeven op facebook?
Zoals Hennie Huisman zong: 'Er kan mee 1 de winnaar zijn.....' ;) Wieneke gefeliciteerd! Leef je uit! ;-p
Hoi meiden, Ten eersten heel erg bedankt voor jullie enthousiaste reacties op deze winactie. Daar worden wij natuurlijk heel erg blij van. We lazen dat jullie graag wilden weten hoe winnaressen gekozen worden en ik zal daar kort uitleg over geven. Om het zo eerlijk mogelijk te houden kiezen wij, net zoals bijna iedere andere site, de winnaressen random. Daarna wordt gekeken of de Fashionchick die in deze random trekking uit de bus is gekomen aan alle eisen voldoet die voor de actie gesteld zijn. Dat is bij deze acties niet anders gegaan. Ik hoop dat jullie vrede hebben met deze manier van werken en nu maar duimen dat je de volgende actie wint. ;) Liefs Marlies
Wow, dit had ik niet verwacht, wat leuk! Superbedankt! Ik ben er echt heel erg blij mee :-)
Daar ben ik ook wel heel benieuwd naar jah!! En Wieneke gefeliciteerd met je prijs!!!!!
Daar ben ik ook wel heel benieuwd naar jah!! En Wieneke gefeliciteerd met je prijs!!!!!
Gefeliciteerd Wieneke!!! Eigenlijk ben ik wel benieuwd hoe de winnaar wordt uitgekozen.. zouden jullie dat ook niet willen weten???
Hahaha, helaas. Maar Wieneke, gefeliciteerd!
Jammer jammer.. Dan nu maar hopen op een nulletje minder via facebook!
Helaas! Volgende keer beter, gefeliciteerd Wieneke..
Jammer :(
Terwijl ik zo vaak heb gereageerd en nog paar mensen :(
Pfff ik ben totaal niet blij met het uitslag!
Hahahah @ Sibel dat klinkt als een film :P We Are going Crazy! please geef ons de uitslag we zitten allemaal vol spanning. Het lijkt net kerstmis :D dit is het grootste cadeau wat iemand hier krijgt. Hopelijk ben ik dat dan krijgen jullie een kerstcadeau terug ;) Happy christmas!! hihi
Hahaha fashionchicks are going crazyyyyy here, including me! Jullie gaan vandaag iemand ZO gelukkig maken! Ik moet nu gaan.. weer verder bidden met mn fingers crossed!
Astjeblieft Denis geef ons de uitslag ! ;) dit wordt echt spannend... Fingers Crossed !!
Jullie maken het te spannend voor ons! :(
Als ik 1 minuut moet wachten voor het uitslag, lijkt het 1 dag te duren, zo graag wil ik het uitslag weten!
Astjeblieft kom met de uitslag :$ dit word echt spannend heb al zoveel leuke dingen gezien in mijn maat :D en mam krijgt ook een cadeautje omdat ik zo veel van haar hou. Ik hoop zo erg dat ik win dan kan ik me moeder blij maken en als ik win dat maken jullie mij ook blij :D dit zou echt geweldig zijn
dat lange wachten was het waard, hoop dat ik al mijn oude kleren weg kan doen en wat orgineel van NELLY in mijn kledingkast stoppen. Dat zou helemaal te gek zijn en ook voor een van me beste vriendinnen die bijna jarig is een motor jackje kopen. Ze zou een gat in de lucht springen hahah
Ik hoop het echt zo erg dat ik win !!dan zou deze hele maand weer goed zijn. Ik hoop zo erg dat ik win. Kan echt niet wachten xx
Denise word wakker en maak de winnares bekend!!:p :D Ik kan zowat niet meer wachten hihih
Roos: Ik heb ook zo lang gewacht! Ik hoop dat het wachten waard zult zijn na het uitslag!
Danielle: IK hoop dat ik helemaal GEK word! Ik kan niet wachten!
Vandaag zal er 1 meisje heeeeel erg blij worden, en zullen er heel veel worden teleurgestelt.. Laat mij die ene zijn! hihi
Ik wil zoooo graag winnen! Voo 1000 euro super mooie outfits scoren voor my new job! Fingers double double crossed!!!!!!
Ik heb kriebels hihi,, ben benieuwd naar de uitslag :)
Wanneer zetten ze het online weet iemand dat? Ik zou zo gelukkig zijn als ik deze actie won het is wel heel erg spannend hoor ;)
Nog niet :( ben benieuwd hoop het zo graag :P xx
we zijn allemaal aan het hopen om te winnen maar jammer genoeg is er maar 1winnare diege zal echt geluk hebben!!
AAAAAAAAAAAAAAAAH MORGEN WORD ER IEMAND HELEMAAL G E K !!!
Ik hoop dat ik win ! dan kan ik mijn crush mijn nieuwe kleren laten zien :D ik hoop zo erg dat ik win please laat me winnen :D ik ga nu lekker dromen over nelly.com en morgen maar kijken of ik gewonnen heb :$ hoop het zo erg krijg er gewoon buikpijn van. Astjeblieft ik ben al aan het hopen sinds dat ik me heb ingeschreven. Please ik hoop zo erg dat ik win. Deze actie komt zo handig van pas. Fingers crossed. if i win it's like a big dream coming true xxx
Er is zelfs korting op schoenen op Nelly.com! Niet op alle schoenen helaas!
Ik hooooop dat ik het wordt! Ik meen het! Ik denk steeds dat ik het toch niet wordt, laat me alsjeblieft ongelijk hebben! Fingers double crossed! Mijn droom moet uitkomen!
Hoooop zo dat ik win!! fingers double crossed!!
Nog een paar uurtjes dan is het maandag :D ik ga opblijven tot ik het weet :D fingers crossed. haha dit is zo spannend krijg er buikpijn van. Denk hier de hele dag aan geweldige actie :D
i cant stop thinkin about this its so amazing, i cant whait
IEEEHHHHHH WAT SPANNEND!!!!! :)))))
Nog een dag meiden ! en dan weten we het :$ ben benieuwd. Het zou echt geweldig zijn als ik win dit is echt de geweldigste actie ooit !!!!! en als ik iets wil winnen dan zou dit op nummer 1 staan !!
het is de dag hoor precies 00:00 ongeveer geweldige actie blijft het en congratulations to the winnen natuurlijk zijn mijn vingers ook gekruisd. i can stop thinkin about this its so awesome. me grootste droom
Ik ben afgevallen en heb nog een paar dingen die ik aankan. Deze actie zou heel handig zijn voor mij dan kan ik leuke en stijlvolle dingen in me kast hebben die wel passen ;) nou nog maar hopen we horen het maandag ! fingers-crossed
mijn kledingkast moet egt bijgevuld woorden hoor, het is allemaal oud oud en oud. ik kan nog wel wat swaggy dingen gebruiken en wat orgineels van Nelly
ahh kan echt niet wachten op de uitslag! ik had voor deze wedstrijd nog nooit op nelly.com gekeken, maar ben helemaal in love met hun producten <3 zou super blij zijn als ik zou winnen en ik ga al mijn vriendinnen een mailtje sturen over fashionchick.nl! hopelijk maken zij dan ook een account aan en winnen zij dan ook iets! Kan niet wachten op maandag!
Maandag pas :( nou ja dan maar langer wachten haha :P Veel succes iedereen ;) xxxxxx
Fashionchicks, nog even geduld. De uiteindelijke winnares van het Nelly shoptegoed t.w.v €1000,- zal maandag bekend gemaakt worden! Fingers crossed, want wie weet ben jij de gelukkige :)
deze wedstrijd is echt zo gaaf! heb al super veel leuke kleren & schoenen (loveit) gespot !!! zou het echt gaaf vinden als ik zou winnen! Mijn kleding kast is al bijna leeg omdat ik vet veel niet meer pas -.-! maar nog ff wachten op de uitslag. zou het zo super duper awesome vinden als ik win! maar natuurlijk hou ik het niet voor mijzelf, ik gun mijn zusje ook nog wel wat nieuwe kleren! hoop natuurlijk voor iedereen die die wint, dus suc6 iedreeen!!!!!!
nog 12 uur en misschien weten we dan het antwoord :D succes!
Ik hoop dat ik win zou echt fantastisch zijn !!!! dit is echt de geweldigste actie ooit ! en met al die kleren :P ik ben in heaven !! als ik dit win ben ik het gelukkigste meisje op de aarde en mijn vriendin en moeder ook want die krijgen natuurlijk ook wat ;)
wow wat ben ik zenuwachtig Nelly is zo geweldig ze hebben de fashion gevoel helemaal te pakken en dat zie je ook ze hebben zoveel kleding dat je niet eens kan kiezen. en daarom willen alle fashionchiks winnen echt geweldig het is zo'n leuke actie, volgens mij de leukste van allemaal hhaaha. ik zou het gelukkiste meisje zijn op aarde als ik dit zou winnen zou super zijn. ik zou schreeuwen en huilen van blijdschap /dus Gefeliciteerd voor wie het wint, want iedereen kan winnen.
Vandaag telt denk ik inderdaad nog mee! Maar het wordt nou echt ernstig, ik heb in gedachten het geld al ongeveer 3x uitgegeven..
Nelly Nelly Nelly it tingles in my belly! Zenuwachtig!! zou fantastisch zijn..
Ojaa, dat zou ook kunnen, nog een dagje wachten ;p ...
Ben benieuwd wat de uitslag is :)
Meiden volgens mij weten we het morgen pas het is T/M 15 oktober dus vandaag telt ook nog mee volgens mij :P ik kan niet langer wachten !!! fingers crossed
Nou 15 Oktober :D astjeblieft ik hoop zo erg dat ik win :D. Dit zou echt geweldig zijn dit zou me hele jaar/leven goed maken :D dan kan ik me droom waar maken ik hoop zo erg dat ik win Fingers Crossed. Ik heb al super kleding gezien nou nog hopen dat ik win :D dan geef ik me vriendin en me moeder ook wat. dit is echt de geweldigste actie ooit waneer komen we te weten wie wint? hoop dat ik het ben :D
fingers double crossed!! Ik wil hem winnen zodat ik fashionables outfits kan scoren voor mijn new job!! Spannnnend! GL girls!:)
Happy 15th October!
Morgen is het 15 oktober! :D
yeah eindelijk hier wagt ik al eeuwen op / nog een dag voor de uitslag, hoop zo erg dat ikwin want dan kan ik ook zo'n jackje voor een goede vriendin kopen, ze is echt dol op bikerjackjes. Dit is de briljantste actie ooit, volgensmij wacht ik al mijn hele leven op zo'n droomprijs echt geweldig. ik zou echt een jaar van die kleren kunnen leven ze zijn zo leuk. Ik zit elke dag op die site van Nelly en ik ga nog wat kopen met mijn 10 euro korting egt uitstekend(L)
Deze actie is geweldig welke persoon heeft deze actie bedacht want ik wil hem graag bedanken :D als ik win dan :P
Nog 1 Dag !!! :D kan echt niet wachten ik hoop dat ik morgen die 1000 euro win dan ben ik het gelukkigste meisje van de wereld :D en ik geef me vrienden ook een cadeau !!! hopen dat ik win :$
Oooohh gelukkig zag ik deze winactie niet eerder... Nu hoef ik nog maar 2 dagen in spanning af te wachten..!!
Mag ik winnen alsjeblieft?
Is dat echt het enige????? DIT IS EEN PARADIJS!!!!!! Oehhhh pleeease let me win, dan krijg ik eindelijk die nieuwe garderobe die ik zo graag wilde met serieus ALLES erop en eraan......... DANKJE DANKJE DANKJE
Fantastisch deze win-actie!
Wat zou ik doen met ... E1000 Nelly.com shoppoen?!! Kiezen tussen de meest hotste items van wel 485 (!!) merken in totaal! Ongelooflijk hoe groot het aanbod is. Als het in een echte winkel zou zijn, zou ik zo verdwalen tussen al dat moois.
Ik hoop echt zooooooooooooooooooooooo erg dat ik win :$ kan niet wachten =)
4000 x Bekeken :O ik hoop echt zo erg dat ik win !!:D deze actie is geweldig
Het is bijna zover!! Ik blijf duimen!!!
Nog 2 Dagen :D kan echt niet wachten. Ik hou van Nelly!!!! ik heb het aangeraden aan al me vriendinnen ;) nou nog hopen dat ik win :D!!!
En jawel.... Nog 2 dagen! Aftellen is nu écht begonnen :-)
Ik vind die sleehak echt geweldig! loving Nelly
mooie dingen op de site van Nelly
EEN PAAR KLEINE TIPS..... Ik heb een jurk bij jullie besteld (vandaag binnen)en een mailtje ontvangen met "Als je niet tevreden bent met een product of er is iets fout met je levering , vind je hieronder een link met actuele informatie over het hanteren van een retour:" Maar dan is het wel zo handig als je NIET hier op uitkomt: http://nelly.com/fi/vaihdot%2Dja%2Dpalautukset/ Zodra ik dan op het NL vlaggetje klik, springt de pagina weer naar de HOMEpage..................Daarnaast staat er op de factuur Lente- en zomerduizeligheid bij nelly.com Geldt t/m 31/7/2011, erg leuk maar als ik vandaag mijn pakketje ontvang heb ik weinig aan een actie die al bijna 3 maanden verlopen is............................VERDER HOOR JE MIJ NIET KLAGEN, JULLIE HEBBEN ZOVEEL MOOIE ARTIKELEN!!!
Oww... ik zat net op de site van Nelly en ik zag weer zulke mooie make-upjes van too face!! ( top merk trouwens!!)
Kan niet wachten tot de uitslag!!! WAT EEN TOFFE ACTIE!! http://www.flickr.com/photos/67785790@N04/6169508416/
ik kan het nog gewoon niet geloven nog 3 dagen kan niet wachten het is helemaal tegek!!! he. Er zijn merken die ik niet kende en nu ken ik ze wel ze zijn super leuk. ik zit 24/7 op die site van Nelly en heb zo'n leuke tas en jas gezien die zijn een mus have zowieso :)
Wat een gave prijs!! I'm in!
Nog 3 dagen !!! :D kan niet wachten. het is geweldig als je dit wint alles is zo leuk daar !!
Ik ben echt benieuwd!! Het lijkt me zooo leuk om dat te winnen! :)
Ik kijk al een tijdje op de site maar heb nog steeds niks gekocht! Ik hooop echt dat ik win want de schoenen daar zijn fantastisch!!!
Op Nelly.com is alles overdreven goedkoop! Zo leuk!
Jaaa ik wacht met smart....:):)
Aftelleen voor de uitslag! Hoop zo dat ik win! Kan ik nog mooie outfits scoren voor mijn nieuwe baan waar ik over 2 weken begin!!!
WAT EEN SUPER WINACTIE!! Mijn online Fashionchick kledingkast hangt al vol met spullen van NELLY.COM die ik direct zou kopen als ik zou winnen! Het leuke van nelly.com is dat het aanbod zooo groot is dat je wel uren kunt winkelen en leuke spulletjes te kopen. Zonder de deur uit te hoeven met dit koude herfstachtige weer!
Nog 4 DAGEN!! Zou zo vet zijn als ik win,win nootit iets. & ik kijk elke dag wel even op Nelly.com maak mijzelf helemaal gek met de Jeffrey Campbell collection,it's just perfect!
Ik kan alleen maar duimen en duimen tot de vellen erbij hangen, wat heb ik een geweldige collectie gezien. Binnen een paar minuten heb ik dit shoptegoed op! MAKKIE wat een geweldige zaak...
wat een ontzettend leuke kleding! Ik ben super blij dat ik deze prijsvraag ben tegen gekomen en ook kan meedoen (hoop ik) maar dan nog ik ga zeker bij deze webshop bestellen!
Nog 4 dagen! Ik kan niet wachten! Elke dag komen er superleuke dingen bij, ze hebben hier veel leukere dingen dan bij H&M! De leukste!
Nog 4dagen en dan wordt de winnaar bekend gemaakt ik hoop zo graag dat ik win want op nelly.com hebben ze weer nieuwe dingen waar ikte gek op ben!!! Ik hoop zo graag dat ik win dan kan ik namelijk mooie kleedjes inslaan aan gezien ik te veel ben afgevallen!! Alvast gefeliciteert voor de winnaar!!!
Had nog nooit van deze site gehoord, maar hij staat nu tussen mijn bladwijzers :) Vooral om de sieraden.... nog nergens zulke bijzondere ringen gezien (die ik ook mooi vind dan...).
ge-wel-dig-e winactie!!! Much love for NELLY.COM!
oeeeeeeeee bynaaaaaaaa !
Mooi actie, ik hoop dat ik een keer win.
Nog maar 5 dagen te gaan :)
Spannend, nog 5 dagen en hopelijk heb ik mijn eigen inloopkast!
Als ik dit win zou ik Fashionchick ook een cadeautje sturen :D ik hoop echt dat ik win ik doe alles ervoor :$
Nog 5 dagen :D Dit is echt een geweldige winactie als ik dit win start ik me eigen blog ! Ik hoop echt zo graag dat ik win ik zou dolgelukkig ijn ik bedoel 1000 Euro op zo'n geweldige Website !! die kans moet je niet mis lopen !!!! hoop dat ik win :$ xx
wowww ik kan nogsteeds niet wachten ik bedoel 1000 euro Te GEK
Pff, zoveel leuks in de shop. :) Ik kan gewoon eigenlijk niet eens kiezen! :$
Wooooh zoveel geld! :o mijn kledingkast moet echt héél nodig geupdate worden dus dit zou zooo welkom zijn!
1000 euro wow! dat is veel! als ik zou winnen wil ik zowiezo die bolhoed! en die jurk helemaal bovenin <3 die zijn echt mooi!! spanneeend! ik vind als ik eerlijk mag zijn deze winkel helemaal niet zo goedkoop haha, maar wel echt heel erg gaaf! ik hoop dat ik hier kan winkelen
Pff, ik zie zo veel mooie goedkope artikelen op Nelly.com! Ik kan van deze 1000 euro een inloopkast van maken!
wie dit wint is sowieso de gelukkigste op de wereld haha, iedereen heel veel geluk!
nog 6 daagjes :D dan weten we het hoop dat ik win zou echt geweldig zijn :D!!!
Echt heel erg mooie spullen op de site van Nelly.com *fingers crossed!*
ik moest gewoon nog een keer reageren want ik vind het helemaal geweldig I love it ik ga sowiezo wat kopen hier wat ze hebben geweldige merken en ik vind het helemaal geweldig deze actie
Hier heb je echt veel goedkope mooie producten!
Wat een geweldige webshop!
duimen en hopen en duimen en hopen en wegdromen by al die te gekke dingen! ... en gek worden als je gewonnen hebt, meer kun je niet doen....
OMYGOEDY dit meen je niet gewoon 1000 euro shoppingmoney!! whaa ik word helemaal gek als ik dit win :D !
Nog een paar daagjes! Kan niet wachten tot de uitslag! Echt zo vet, En zulke mooie producten! ILOVEIT!!
Hee trouwens, de uitslag is 1 dag voordat ik 2 jaar met mijn vriend heb, bekend! :D Als ik win, kan ik mooi een kado kopen voor hem voor onze dag! Nog 9 dagen!!!
Nog een paar dagen, spannend!! Het lijkt me zooo gaaf om dat te winnen! :) nelly.com is geweldig!
Wow, 1000 euro? Top! Nelly.com? Top!
Kan niet wachten net zoals alle andere fashionista's!! Allemaal houden we van nelly.com en allemaal willen we net zo graag die €1000.- shop tegoed winnen! Like a dreaaaaam came true.. Fantastische actie! Thumbs crossed....
My godddd, fashionchick! Ik zit nog even wat verder te kijken op de webshop en ben tot de conclusie gekomen dat Nelly.com voor mij gemaakt is! Ik ben eigenlijk niet zo van de smeekbedes en van het blijven reageren, maar ik wil nog even laten weten: ik ga bij deze op mijn knieen.
Haha ik dacht eerst dat jullie een typfoutje gemaakt hadden, maar ik zie nu dat het toch echt klopt: 1000 euro! Wauw! Ik heb net even mijn kledingkast bijgevuld en ben heeeeeeel wat leuke dingetjes van Nelly.com tegengekomen.. Nu afwachten maar!!
New ****** Elegant *******Lovely******LaMode******Youwillfindit@www.Nelly.com
deze actie moet de geweldigste actie tot nu toe zijn, want hoevaak kan je nou kans maken op €1000,- shoptegoed om lekker te spenden aan de leukste kleren die je op het internet kan vinden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAH DIT IS GEWOON TE LEUK VOOR WOORDEN
Alweer 3 oktober, ik heb vandaag 4 jaar en 5 maand met mijn vriend en guess what! nog maar 12 dagen en dan is de wedstrijd van Nelly.com afgelopen :D
Nog 12 dagen :D Ik kijk elke dag op Nelly.com en dan komen er steeds producten bij, leuk!
Nou wat een site zeg, word er hebberig van , als je bij Nelly niet kan slagen ... moet je qua kelding maar niks meer draegen, het is echt een Walhalla voor fasion chicks hoor,
Waaauw, wat 'n gave outfits en accessoires, ik ben blij dat ik jullie site heb ontdekt :) en ik doe zeker mee met de actie, om voor 1000 euro te kunnen of mogen shoppen :)
Okee, hier moet ik even aan meedoen, jeetje... 1000 euri i am flabbergasted! Want Nelly.com is zo'n mooie webshop met zooooveeel keus, daar shop je je hele herfst en wintergarderobe bij elkaar. Ik doe mee en deel dit bericht gelijk even met mijn facebook en twitter vriendinnen zodat ze ook kans kunnen maken op deze superprijs want wie wil er nou niet gratis shoppen... de droom van elke vrouw toch?!
Ik wil winnen...............zo'n gave webshop
Nog 13 dagen! Kom op, ik wil de uitslag weten :(
Iedereen wil winnen!
Hele mooie webshop! Ook erg handig dat ze ook veel XS maten hebben :)
Nog 13 dagen en dan wordt de winnaar bekend gemaakt!! Ik kan niet meer wachten :(
Oeee, 1.000 euro shoptegoed, kom maar heel snel mijn kant op!!
Kom op, waarom vliegen de dagen niet sneller om :( Nog 14 dagen!
Zelfs mooie zwangerschapskleding Whoooooaaaaaauuuuw
Precies, Mariska! Mijn vriendje gun ik ook iets :P
WOOOOWWW 1000 euro aan shoptegoed???? Wat een super actie zeg!! En daar kan je een hele kledingkast vol voor kopen!!! hihi, zal mn vriendinnetje ook wat gunnen! :D En zie dat ze ook mannenkleding hebben dus krijgt mn vriendje ook wat :D haha eerst nog winnen maar goed.... Over de site: wat een keuze zeg!! Mooi overzichtelijk en leuk dat ze elke dag nieuwtjes op de site zetten! Owww wil heel graag winnen, krijg helemaal zo'n gek gevoel in mn buikje!!! hihi
ik will ook winnen
Danielle: Vooral ik!
Wauwie hebben! <3
oh hoe cool, ik wil natuurlijk ook winnen!!!
oeeee ik vind het nog steeds super leuk! gun het degene die wint van harte!
Ik denk dat iedereen dit heeeeeeeeeeeel graag wil winnen, anders ben je niet helemaal goed in je hoofd? :P
Vooral ik, zo graag dat ik gewoon bijna elke dag hier een bericht plaats! Werd het maar bekend wie de winnaar is... Ben ik de enige die dit super super super graag wilt winnen? :)
haha wat zou ik dit graag willen winnen ....
Nog 16 dagen! Ik ga lekker aftellen :D
gave spullen ik zou heel graag mijn oude spullen weg willen gooien en allemaal nieuwe dingen willen neer hangen dan zou ik echt in de zevende hemel zijn denk ik echt gave spullen ik hoop dat ik win maar ben helaas niet de enige die dat graag wilt
Ik ben helaas niet de enige die dit super graag wilt winnen :( Ik wil mijn hele klerenkast vernieuwen. Mijn kleren zijn al paar jaar oud en ik wil ze weggeven aan mijn nichtjes! Als ik win, laat ik sowieso mijn bf iets uitkiezen!
Duurt nog zooo lang pff! Ik hoopte eigenlijk dat er 1 oktober al een winnaar zou worden uitgekozen, maar helaas.. :(
OMG dit moet ik winnen!!
kan echt niet wachten op de prijsuitreiking! mijn hele kleding kast hangt nog vol met zomer kleding & de meeste winterkleding van vorig jaar past niet meer of is niet mooi meer! zou echt super uitkomen als ik win !! maar gun het iedereen! -xoxo-
Nog 17 dagen hihi
ik wil de uitslag hihi, hoop dat ik win ! x
Pff ik kan niet wachten op de uitslag hahaha!
Ik wil dit zo graag winnen :$ ze hebben echt zulke leuke dingen. Ik heb niet veel geld om aan kleding uit te besteden ik hoop echt dat ik win !!!
Zoo mooi!!!
Het is nog maar 26 september. Die armband van Pieces, broek van Cheap monday & Bikerjack zijn mooi!
Ja 15 oktober pff, ben ik nou de enige die niet kan wachten?
15 oktober ... Dat duurt nog zo lang! ;p Ben echt benieuwd naar de uitslag! Spannend!
Jaimy: Ik en andere mensen winnen ook nooit wat hoor, je wint als je geluk hebt! Succes allemaal!
Ik wil graag winnen zodat ik super leuke outfits kan scoren voor mijn eerste fulltime baan!:)
Astjeblieft laat me winnen ik win nooit wat ! dit zou echt geweldig zijn :D
Wauw ik wil dit echt winnen :D ze hebben zoveel leuke kleding !!
WAUWWWW 1000,- dat is echt zo stoer ! ik wil dat echt graag winnen, ze hebben echt super mooie dingen bij nelly.com ik ga gelijk weer ff op de site kijken & miss wel wat met 10,- korting bestellen !!!
Haha Nelly is zo verslavend dat ik wed dat heel veel fashionchicks niets eens kunnen wcahten op de uitslag en meteen gebruik gaan maken van die 10 euro korting. Iedereen wint, topper dit!
OMG dit wil echt super graag winnen :):):)
Ik kan niet wachten tot de uitslag bekend is gemaakt, dit wil ik echt winnen! Ik zou mijn beste vriendin ook wat uit laten kiezen, want ik geef heel veel om haar!
Ik hou Nelly.com elke dag bij, wat ik allemaal kan kopen van die 1000 euro die ik zo graag wil winnen!
woow wetenjullie het zeker 1000 euro wat ik daarmee zou doen he ik zou sowiezo wat aan mijn vrienden besteden want ik ben niet gierig en zou zo blij zijn. ik bedoel met 1000 euro kan je een jaar van deze kleren leven. ik ga sowiezo op die site kijken en wat bestellen wat ik heb rond gekeken geweldige dingen daarooo. tot slot iaafl (i am a fashion liker)
vanmiddag shoppen op nelly.com :D
Hiervan gaat mijn modehartje toch even wat sneller kloppen. Wat een geweldige actie!!! Ik zie al die kleren, schoenen en accesoires al wel in mn kast hangen. (: nu alleen nog maar hopen...
WAAAUUWW!! 1000 euro voor een super wintercollectie en accessoires!! Wat wil je nog meer........ Echt een geweldige webshop!!! Loooooooove it!
I like!
Me likey!!
L.O.V.E. de webshop Nelly.com !!! Als ik zou winnen, zou ik dit wel willen hebben van nelly.com (een collage van m'n favorites van nelly.com) http://www.flickr.com/photos/67785790@N04/6169508416/
Ik kan niet wachten tot de uitslag bekend is. Ik hoop echt dat ik eens win! Dit kan ik echt goed gebruiken. Om steeds meer kans te kunnen maken, voeg ik steeds mensen toe!
Deze site heeft zo'n groot assortiment! En echt onwijs gaaf spul!
Nelly = relax
Leuke webshop he?
ik doe al mee! zouden jullie even willen stemmen? http://www.fashionchick.nl/showyourstyle/505/jacky-s.html?ref=38ESIOAGD4A alvast bedankt! en op natuurlijk die van zalando: http://www.fashionchick.nl/showyourstyle/510/zalando-special.html?ref=38GB6Q56AEK
Wooow ze hebben zo veel leuke dingen op Nelly.com die precies bij mijn stijl passen! http://www.fashionchick.nl/showyourstyle/511/enchanted.html?ref=38GM39MWNU4
JAAAAA. NELLY I LOVE YOU. zo.Dat moest er even uit,ik ben zo dol op Nelly.com. Vooral de shoe collection is just perfect. Heb er ook al een paar op mijn wishlist staan & ik heb er een post aan toegewijd op mijn blog^^ My fashion dream zijn natuurlijk de Jeffrey Cambel's heb ze al bij mijn favo bloggers voorbij zien gaan & boy wat zijn ze mooii! Ze zouden normaal gesproken een ver van je bed show voor mij zijn,door de prijs. Maar als ik zou winnen....I would go crazy +.+
I want that money omdat ik gewoon verliefd ben op die webshop
Gewelidig! Ik had nog nooit van deze site gehoord maar nu weet ik zeker dat ik er vaker op ga kijken! :) en 1000 euro shoppingmoney wie wil dat nou niet. xD
dat zou echt zo vet zijn.. ik zit nu al te kijken wat ik van de shoppingmoney zou scoren :-) top webshop! <3
http://www.fashionchick.nl/showyourstyle/476/summerspring-combi.html?ref=385OH6VSDL6
Helemaaaal hot & happening <3!
Ik houd echt van Nelly.com. Vooral de schoenen en jurken zijn favoriet. Ik heb zelf als hele leuke dingen van de webshop, onder andere mijn favoriete enkel laarsjes. Maar er zijn nog een hele hoop schoenen, jurken, jassen etc. van Nelly.com die ik graag in mijn kast zou willen zien hangen. Ik zou echt heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelemaal geweldig zijn als die 1000 euro shopping money win.
In mijn dromen heb ik al veel moois in de webshop besteld! Doordat ik al anderhalve maand heel erg ziek ben, kan nu erg goed mezelf heel erg laten verwennen!:)
Love love love!
oooh dit is echt leuk:) ik had nog niet van deze site gehoord en ik ging gelijk kijken en ik zag dat ze heel veel hebben dus ik ben alvast aan t kijken en als ik t niet win ga ik het denk ook bestellen (alleen dan veel minder, ik heb niet zoveel geld meer hahah)
Als ik dat win, dan ga ik die hele zaak leegroven!
Joh, 1000 euro winnen en dan besteden bij Nelly.com? WOW da's gaaf. Ik heb al heel wat gezien dat ik dan zonder twijfel ga bestellen. Een super site. Ik had er nog nooit van gehoord, maar ik word klant, da's zeker. En ze hebben er echt van alles, schoenen, kleding, accessoires, ondermode, sportmode. Heel compleet en ruim keus!! Ik hoop dat ik win, maar ja, wie niet??
Echt ik hou van nelly.com ! De jurkjes zijn echt super mooi en de rest van de kleding is ook super gaaf ! Ben een beetje blut nu, ben druk bezig een baantje te zoeken maar die 1000 shopping money zou me nu even mooi uitkomen, vooral bij zo'n mode walhalla als nelly !
Deze site is toch helemaal te gek! Iedereen wil wel 1000 euro shopping money winnen! Ik weet al waar ik het aan ga uitgeven dus nu maar duimen... :-)
De € 10 wordt in ieder geval gebruikt voor een jurkje voor de feestdagen (en ja, daar ben ik nu al naar aan het zoeken :)
de style van nelly.com is echt heel leeuk!
Ik hoorde vorige maand van Nelly.com en nu ben ik er echt helemaal verliefd op! Zou leuk zijn om te winnen...
Ik had nog nooit van Nelly.com gehoord , maar ik vind de kledingstijl echt leuk !
Wow, nooit geweten dat nelly.com zoveel leuke mode heeft!!
I like it!!!! Ik kan niet wachten tot dat de winnaar bekend is !!! Het is trouwens een TOP SITE een aanrader voor iedereeen....
Mmmmm 1000 euro! Wat ik daar allemaal niet van kan kopen.. Kwijl. Ik droom er vrolijk op los :-)
geweldig! ik ben zelf Scandinavisch. Ik vind het dus geweldig dat deze webshop een Scandinavisch tintje heeft. Precies wat ik zoek dus! Hoef ik niet weer helemaal naar Scandinavië te gaan haha! Zou geweldig zijn om mijn kast weer te vernieuwen voor de de winter, of van dat geld wel het hele jaar! Ben gek op de site en zal hem zeker bij mijn favorieten opslaan. - zoals we in zweden zeggen JAG TUMMARNA (ik zal duimen) :)
Moet je nou 50% fashionchick zijn of moet je nou minimaal 50% fashionchick zijn?
OHHH YES !! Dat is nog eens een vette winactie! I LOVE NELLY.com Zou super zijn om mijn kledingkast weer eens flink te vernieuwen! I WANT IT!!
supervet! nu moet ik even snel zorgen dat ik 50% krijg xd
ik zou graag winnen ben instrijd tegen mijn ondergewicht al 10 kilo aan gekomen ik pas mijn broeken niet meer, dus nieuwe broeken zou mij wel uit komen !
Om dit te winnen, heb ik superveel spullen toegevoegd aan mijn garderobe, het is ook nog eens van Nelly.com!
Super leuke actie! Net even snel een profiel aangemaakt bij nelly.com.. eens even goed rondgeneusd en wat een geweldige schoenen hebben hun! Wauw. Heb er zeker meer dan 30 toegevoegd aan mijn gaderobe zodat ik ze makkelijk terug kan vinden zodra ik geld heb.. Al mag ik dan wel eerst een paar maand gaan sparen haha. Zeker mijn favoriete webshop voor schoenen!
nice me like..
waaaaaaaaaaaauww ! wie wil dat nou niet?! De jurkjes zijn echt super ! heel uniek, die kun je nergens anders vinden, en ook de accesoires zijn TE GEK!
Wat een leuke actie!! <3 Nelly!
zou je willen stemmen ? ALS IK WIN VERLOOT IK EEN ITEM WAT IK KOOP VAN HET SHOPPING TEGOED ONDER IEDEREEN DIE STEMT EN EEN BERICHTJE ACHTERLAAT @ MIJN OUTFIT VAN JALEESA en follow me if you like ! http://www.fashionchick.nl/showyourstyle/390/outfit-van-jaleesa.html?ref=37AYZ3SBL74 RAAD IEDEREEN MIJN OUTFIT AAN OM TE STEMMEN !!
Superleuke jurkjes! Die met open rug zijn favoriet ;)
super super leuk!!! ik doe mee<3 ik heb een acount, minimaal 50 procent en nelly als favoriet
Echt geweldige kleding..
Waaaaa supervet! Zou het superleuk vinden om te winnen, helemaal mijn stijl! LOVE IT
we will see
I like !!
Wat een leuke actie en de website is geweldig! Voor mij genoeg te vinden! Keep on doing this good work!
Dit is echt een hele leuke shop, ik kende 'm al via een andere site. Het Nelly-merk is ook heel gaaf en leuk geprijsd! Hopelijk win ik die € 1000 =)
WAUW I love Scandinaviëzoveel dingen die bij mijn style passen lekker vintage aztec modern gemixt love it!! En goed te combineren in all seasons Nelly heeft veel unieke artikelen. De armband in het artikel is beeldig! De site is overzichtelijk, erg fijn dat er zoek opties zijn .Snelle levering binnen een week terwijl het een internationaal is TOP! Succes meiden (en evtl. mannen :)) met het winnen, veel plezier met de prijs xx
Denise Ik had nooit van deze webshop gehoor hihhi ben nu helemaal verslaafd aan!! Volgens mij blijft er niks meer over van mij salaris dit maand, maar we als ik die 1000 euro win hihihi ik ga effe veder kijken op de webshop >> nelly.com
Nathalie LOVES Nelly and Fashionchick! ;)
Nelly.com, nooit van gehoord, dus tijd om een kijkje te nemen op de website. Vind het een erg uitgebreide shop met veel artikelen. Heb hem tevens bij mijn favorieten gezet aangezien de prijzen ook heel redelijk zijn. Ze hebben zowel budget als wat duurdere artikelen. Helemaal leuk dat aan elke portemonnee gedacht is. Met die 1000 euro weet ik wel raad :)
Wauw dit zou ik echt heel graag willen! I ♥ Nelly
omg, dit wil ik hahah(:
Ik ben alvast aan het kijken op Nelly.com voor als ik die 1000 euro shoptegoed win, dan weet ik alvast wat ik allemaal wil kopen :D
ik zou zo gelukkig zijn als ik dat zou winnen.. ben gek op al die merken
Wooooow, heb volgens mij nog nooit zo'n geweldige winactie gezien! Echt heel gaaf!
Zouden jullie op mij autumn look willen stemmen?! http://www.fashionchick.nl/showyourstyle/365/classy-autumn.html?ref=370RIWLUVJI
Wat een geweldige aktie, als ik deze toch eens zou winnen.... ik zou een gelukkig mens zijn! =D
Sounds good!!
Ik wil winnen!! ben niet de enige..
Wat een droom! Klinkt haast te mooi om waar te zijn.. Ik ben gek op die site & alle merken die ze er verkopen.. Ik hoop zo dat ik win! Wow..
wat een geweldig top mooie super leuke idoot vrijgevige super leuke actie
OMG... ik heb er geen woorden voor...o wacht toch;
Wat een leuke actie, heel erg vrijgevig!
Dit is echt een droomprijs!!
Wow!!! Wat een vette actie!!!
Wauw echt super vet!
Super gave actie!! Pas net achter deze geweldige webshop gekomen, ze hebben echt een hele leuke collectie :)! Ga d'r zeker nog even shoppen voor van de winter ... Hopelijk met dit shoptegoed!
Wauw ik ben echt helemaal verliefd op dit merk! Als het niet te duur is ga ik zeker wat kopen en ik hoop natuurlijk op dat shoppinggeld! daar kan ik mijn vriendinnen vast helemaal mee verassen♥
Kledingkast opgeruimd, ben nu dus toe aan een nieuwe collectie in mijn kast. 1000 euro shoptegoed zou ik zeker kunnen gebruiken! En dan alles uitgeven aan de super mooie collectie van Nelly.com!
woow! echt super leuK!
De allerbeste actie die ik OOIT heb gezien ♥ Echt niet normaal! Hier zou ik echt alles voor doen, wow!
Jaaa die enorme sleehakken zijn super! Leuke actie
Erg leuke actie! En met die 1000 euro zou ik bij deze webshop wel raad weten.
i like it !!! en deel uiteraard met mijn vrienden ! Mocht 1 van ons niet winnen wat wel me super lijkt dat we gemakkelijk online bij jullie kunnen shoppen !!
Woow 1000 euro! Wat een super actie! I love nelly.com!
Wow, wat een super actie! Nelly.com staat vol met leuke dingen! *fingers crossed* :)
1000 euro! Wow dat is bijna een jaar STUFIE!!! Mijn geld gaat nu op aan mijn studie, die ik nu zelf moet betalen. Ik zou die 1000 euro liever besteden op www.Nelly.com..........Ik zou die 1000 euro wel delen met mijn moeder, die nooit eens iets leuks voor zichzelf kan kopen.
Wow 1000 euro, wat je daar wel niet allemaal van kunt kopen OMG, dit wil ik echt wel winnen, als ik dit win he, kus ik de grond :D En anders ben ik superjaloers op diegene die dit wint! ♥
OH MY GOD! hoe gaaf!
Toegevoegd haha♥
Super actie! Ik heb al veel leuke dingetjes gezien :D (dat ik toch maar een keer iets zou winnen :)
Super actie!
Zo gave actie!
KNALLERACTIE!
WATTTTTTTTT............. dit is toch niet normaal! Wat een KNAL actie! Ze hebben zoooo veel leuke dingen bij Nelly... heerlijke online shop! al een paar keer wat gekocht. Veel shop plezier voor de gene die deze actie mag winnen!
Een van de leukste winacties tot nu toe! I love Nelly en het idee om €1000 uit te kunnen geven...
Super leuke actie! Zou echt gaaf zijn als je dat zou winnen !
Wauwie wat een Super win actie van Nelly,dit wil ik hebben ;)
Wouw, deze prijs is niet normaal! wat zou ik dan toch allemaal uit gaan zoeken als ik dit win! nu er nog maar even over dromen en wie weet straks een feit??
Wat een fantastische win actie van Nelly! Dat komt iedere dame natuurlijk goed van pas zo tegen de herfst aan.. Thumbs up and fingers crossed! :) <3
Zo niet, dan komt die 10€ shoptegoed ook goed van pas! Thanks, Nelly!
Ik word altijd zo hebberig van Nelly.com, dus 1000 euro zouden daarbij best van pas komen.
Ohmygod.. 1000 euro! Ik zal echt dágen achter de computer zitten om heel de webshop af te speuren en de leukste artikelen te bestellen! Mijn vriend zou me echt een tijdje moeten missen dan hihi .. Degene die wint zal zeker het gelukkigste meisje op heel deze aardbol zijn!
Wacht eens even... 1000 eurO?!?
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
i heart nelly!
Oh heerlijk shoppen bij Nelly! Modstrom, pepe, object, marlene birger behoorden al tot mijn Favorieten, maar nu vooral ook Odd Molly zo lief en vrouwelijk....
YESSS!
Jippie, erg leuk. Vooral de jurkjes + topjes + accessoires zijn hier helemaal leuk!
Oeh als ik dit win dan ben ik echt het aller gelukkigste meisje op de hele wereld!!
Dit wil ik hebben!!!