Catwalk temptations: Beauty & the blush
| Geschreven door: Amanda | 911 Keer bekeken | 5 Reactie(s) | Categorie: Style updateEchte schoonheid zit van binnen! Dat klopt zeker, maar het is daarnaast niet héél vervelend om je ook mooi van buiten te voelen. Kleding, make-up en je haar kunnen bijdragen aan jouw feeling good moment. Niet onbelangrijk dus! Wij praten je bij over de laatste trends op beautygebied.

Catwalk trend winter 2012: nude beauty look
Make-up betekent niet vanzelfsprekend lagen plamuur op je gezicht. Dat mag natuurlijk wel als je ervan houdt, maar dat hoeft niet per se. It's up to you! We zagen op de catwalks de nude beauty look voorbij komen, maar wel met een heftig accent op de lippen òf ogen van de modellen. Stift je lippen dieprood of donkerpaars of kies een felle tint oogschaduw. Wel één van de twee. Vind je het accent op je lippen of ogen iets te heftig voor overdag kies dan alleen 's avonds voor een accent. Hou je haar simpel, bijvoorbeeld strak naar achter, ook als je kort haar hebt.
van de catwalk naar je kast
Draag jij wel vaker dieprode lippenstift? Of ga jij het deze winter proberen? Wij zijn benieuwd!
Shop online in de Fashion Finder
Lees ook
- Fair Fashion: Green Power
- Fair Fashion: Happy Earth Day
- Denim Trend 2013: Dressed-up denim
- Denim trend 2013: Het denimfestival
- Denim trend 2013: Denim Daze
Reageer





rood, favorite colour!
Vorige week toevallig een donkerrode gloss gekocht, was even wennen maar wel heel erg mooi! Vooral als de rest niet TE donker is allemaal.
Ik ook... :-)
Me tooooo!
Donkerrood, I'm in!