1 look, 3 prijzen: Modeklassiekers voor elk budget
| Geschreven door: Marlies | 2881 Keer bekeken | 12 Reactie(s) | Categorie: FashionPlatzak of vette bankrekening? Sommige modeklassiekers moet je hoe dan ook in je kledingkast hebben hangen. Een biker jack, een goede jeans, een klein feestjurkje. Ze zijn allemaal onmisbaar. Deze essentials zijn te vinden binnen ieder budget en dat is precies wat wij in deze budgetmaand voor jullie bij elkaar hebben gezocht. Drie looks vol klassiekers, voor drie verschillende budgetten.
Nelly.com
1 look, 3 budgetten: Biker CHIC
Een biker jack en dito laarzen zijn anno 2012 klassiekers die je oneindig kunt combineren. Draag ze samen voor de ultieme stoere look of juist met een vrouwelijk item voor een verrassende draai. De witte blouse is in dat geval een perfecte keuze!
1 look, 3 budgetten: T-Shirt & JEans
De klassieker onder de klassiekers: T-shirt & jeans. Verscheurd of in mooi donkerblauw, de jeans wijkt nooit meer van onze zijde. Maak deze nonchalante combi net even wat vrouwelijker door er een paar enkellaarsjes onder te dragen.
1 look, 3 budgetten: Dressed Casual
Last, but nog least, het jurkje. Een jurkje is zeker niet beperkt tot zon- en feestdagen. In koude, en eerlijk gezegd een tikje deprimerende tijden, draag je een jurkje met een lekker dik vest, warme maillot en een grote leren tas.
Het blijkt maar weer; Een altijd-goed-outfit is er voor iedere prijs. Betaal jij de volle mep of valt de budget versie meer in de smaak?
Shop online in de Fashion Finder
- Leren jassen
- Blouses
- Biker boots
- Korte mouwen shirts
- Jeans
- Enkellaarzen
- Vesten
- Blauwe jurken
- Leren tassen
- Blouses met strik
- Witte blouses
- Oneindig combineren: Converse All Stars
- Launch Alexis Mabille for Cointreau
- 15x de leukste statement ringen
- 18X de leukste bikini's
- 15X de leukste zomerjurken
Reageer
Reageer via Facebook



























oelala die schoenen helemaal geweldig
die eerste outfit is echt heeel gaaf,die schoenen ga ik nog kopen, bloesje en jas heb ik al (:
Nice...ook de budgettips. Maakt het allemaal net iets betaalbaarder en kan je iets meer kopen :)
Biker jacks zijn echt heel gaaf!
Niceee :)
Je ziet in sommige dingen echt wel t verschil.. maar ik ga sowieso voor budget, kan je tenminste iets meer kopen in de maand ipv 1 ding :P
Verdikkeme, wat weer een leuke kleren, schoenen en tassen. Waarom bestaat er zoveel moois op de wereld en kun je maar een beperkt budget uitgeven? Ach......kijken, niet kopen. Soms wel jammer. Zou wel wat vaker willen hebben dat het kijken en ook kopen was. ;) Maar.........m'n virtuele kast is nu weer wat gevulder. Alweer? Yep. Kon het niet laten.
Ik had gehoopt dat de leuke 'Muubaa jack' bij de budget-versie stond... maar helaas is hij gewoon €399,95
Ik word echt blij van blogs, waarin vergelijkbare outfits van verschillende prijsklassen naast elkaar worden gezet!
De biker jack is mijn droom en staat op nr. 1 op mijn wishlist!:)
Leuk zeg, die veterbooties van Supertrash zijn leuk! Ik moet zeggen dat ik het onderscheid in prijzen niet echt terug zie in de kleding, en dat is misschien maar beter ook!
Superleuk, ik ga voor budget!